Szakértőink

21_beres2

Béres Klára

a Béres vállalatcsoport igazgatóságának tagja, kommunikációs igazgatója, a Béres Alapítvány elnöke
A tanulás, a tudás sokszínű kreatív felhasználása egész eddigi életét végigkísérte. Hiszi, hogy a tudás a legnagyobb kincsünk, amit senki sem vehet el tőlünk.
21_csako2

Fülöpné dr. Csákó Ibolya

gyógyszerész és jogász, az Országos Rendőr-főkapitányság rendőr alezredese
A gyógyszerbűnözés elleni küzdelem vezetője, célja, hogy megakadályozza a gyógyszerek illegális forgalmát, a hamis gyógyszerek terjedését.
dscf0943z jpg_agostonnefarkasmaria

Ágostonné Farkas Mária

intézményvezető, Kis Bálint Általános Iskola, Gyomaendrőd
Lehetőségnek és egyben felelősségnek tekinti, ahogy egy tanár a gyermek figyelmét a környezetünk csodái felé irányítsa.
21_bittner2

Dr. Bittner Nóra PhD.

profilvezető pulmonológus, onkológus, Semmelweis Egyetem, Onkológiai Klinika
Azon reformer orvosok közé tartozik, akik vallják, hogy a beteg embert komplexen kell kezelni, hiszen testből és lélekből vagyunk.
dscf0742z jpg_bodo_tamas

Bodó Tamás

igazgatóhelyettes, Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
Matematika és földrajz szakos tanár. Legszebb élménye pedagógusként az, ha láthatja, hogy a tanítványai sikeresek az életben.
csehi marianna

Csehi Marianna

kommunikációs és marketing vezető, Hungaropharma Zrt.
Csapatával számos gyógyszerész-beteg kapcsolat fejlesztést célzó eszközt forradalmasított, projektjeikben jelentős hangsúlyt fektetnek a prevencióra és a fenntarthatóságra.
fellerantal

Dr. Feller Antal

vezérigazgató, Hungaropharma
Ars poeticaja szerint nevelni tettekkel és példamutatással lehet, a táblára felírt mondatok csak ezt erősíthetik.
hajnal gabriella

Hajnal Gabriella

elnök, Klebelsberg Központ
Ma a köznevelési intézmények komplex irányítása a feladata, ennek során is mindig hangsúlyozza az egészséges életmódra való nevelés fontosságát.
21_higyisan2

Dr. Higyisán Ilona

ny. főgyógyszerész, Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Munkásságának köszönhető, hogy a gyógyszerészek egyre intenzívebben vesznek részt vegyenek a betegek terápiájának kialakításában.
21_hohmann2

Prof. Dr. Hohmann Judit

a Szegedi Tudományegyetem Farmakognóziai Intézetének vezetője
Hazai és nemzetközi szinten elismert kutató, a gyógynövények hatáshordozó anyagainak felkutatásával foglalkozik.
21_ilku1

Dr. Ilku Lívia

gyógyszerész és jogász, a Richter Gedeon Nyrt. Szakértője, a HENT gyógyszerhamisítás elleni munkacsoportjának vezetője
Komoly szerepe volt a hazai gyógyszeripar Európai Uniós jogharmonizációjában, az etikai kódex kidolgozásában.
21_illes1

Dr. Illés Zsuzsa

igazgató, Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetsége
Jogász, közgazdász és egészségpolitikai szakértőként a hazai gyógyszergyártók működését segíti.
21_kondorosi2

Prof. Dr. Kondorosi Éva

Széchenyi- és Balzan díjas kutató
A valaha élt legsikeresebb hazai kutatók egyike, cikkeit a legjelentősebb nemzetközi tudományos lapok közölték. Kutatásának eredményei hatékonyan képesek segíteni a fenntarthatóságot.
bdg_3654_2

Kertész Éva

újságíró, a 21 Nő az egészségügyért alapítvány ügyvezetője
Egészségügyi újságíró, a WHO kommunikációs tanácsadója, munkájának célja a hazai lakosság egészségtudatosságának fejlesztése.
21_nagy1

Dr. Nagy Anikó

főigazgató, Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet
Szakterületei: a csecsemő- és gyermekgyógyászat, a gyermek- és felnőtt gasztroenterológia, az egészségügyi finanszírozás, egészségügyi közgazdaságtan. Ezt a komplex tudást hasznosítja kórházigazgatóként.

Dr. Simich Rita

NNK NSEF Egészségfejlesztési Osztály vezető
A Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) munkatársaként az egészség és az oktatás területeit köti össze, egészségfejlesztési projekteken dolgozik.
21_szoko1

Prof. Dr. Szökő Éva

a Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Karának professzora, a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság elnöke
Fontos számára, hogy tanítványai megértsék, hogy a biztos és folyamatosan fejlesztett tudás mellett a nyitottság, a hivatás szeretete, a jó csapatmunka szükséges a szakmai sikerhez és megelégedettséghez.
21_zelko1

Prof. Dr. Zelkó Romána

a Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Karának tanára, az MTA doktora, az Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet vezetője
Tanárként mindig fontosnak tartotta, hogy a tudását átadja a tanítványainak, több hallgatója ért el komoly hazai és nemzetközi sikereket kutatóként.

Több információra van szüksége?

21Nő az Egészségügyért Alapítvány
1061 Budapest, Király utca 12.
Telefon: +36 1 327 6700  •  E-mail: info@21no.hu